Jaarverslag 2016

Directie

J.A. Nijhuis RA

(1957, Nederlandse nationaliteit)

President-directeur

sinds 1 januari 2009

Derde termijn loopt af op 31 december 2018

  • Lid Raad van Commissarissen SNS Bank N.V
  • Non-executive lid van de Board of Directors van Groupe ADP
  • Non-executive lid van de Board of Directors Brisbane Airport Corporation PTY Ltd
  • Lid ACI Europe Board en ACI World Governing Board
  • Lid Raad van Toezicht Nationale Opera & Ballet
  • Lid Amsterdam Economic Board
  • Co-Voorzitter Platform Beveiliging en Publieke Veiligheid Schiphol
  • Lid van het Dagelijks- en Algemeen Bestuur VNO-NCW
  • Lid Cyber Security Raad
  • Lid Raad van Commissarissen Hotel Okura Amsterdam B.V.
Consumer Products & Services
Real Estate

drs. A. van den Berg

(1963, Nederlandse nationaliteit)

Lid Directie/CCO

sinds 1 april 2016

Eerste termijn loopt af op 31 maart 2020

Alliances & Participations

drs. E.A. de Groot

(1965, Nederlandse nationaliteit)

Lid Directie/CFO

sinds 1 mei 2012

Tweede termijn loopt af op 30 april 2020 - vertrek aangekondigd per 1 juni 2017

  • Lid Raad van Commissarissen Beter Bed Holding N.V.
  • Non-executive lid van de Board of Directors van Groupe ADP
  • Lid Raad van Commissarissen Vitens N.V.
Aviation

drs. B.I. Otto

(1963, Nederlandse nationaliteit)

Lid Directie/COO

sinds 1 september 2014

Eerste termijn loopt af op 31 augustus 2018

  • Lid Raad van Commissarissen Eindhoven Airport N.V.
  • Voorzitter Stuurgroep Beveiliging en Publieke Veiligheid Schiphol Group
  • Voorzitter Veiligheidsplatform Schiphol

Drs. M.M. de Groof (1957, Nederlandse nationaliteit) was lid van de directie en Chief Commercial Officer sinds 1 februari 2008. Zijn tweede termijn liep af op 31 januari 2016, en is verlengd tot 1 april 2016, waarna hij opgevolgd is door de heer A. van den Berg. Als Chief Commercial Officer waren de aandachtsgebieden van de heer De Groof de business areas Consumer Products & Services en Real Estate. Tijdens zijn dienstverband bij Schiphol Group was hij lid van de Raad van Commissarissen van Eindhoven Airport N.V. en sinds augustus 2015 lid van de Raad van Commissarisen van Vesteda.

Lees verder: Corporate Governance